Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 350 мг, блістер, № 20

  

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:


Капсули по 350 мг, блістер, № 20

  • ПЕА (пальмітоілетаноламід) - 250 mg (мг)
  • екстракт коріння шоломниці байкальської - 50 mg (мг)

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (або картопляний), аеросил.

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8–37811782–002:2011 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

ОРВІСТОП® (ORVISTOP)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:

Дія ОРВІСТОПа® обумовлена ​​властивостями ендогенного ліпідного медіатора Пальмітоілетаноламіду (ПЕА) та екстракту коріння шоломниці байкальської, що входять до його складу.

Дія всіх активних компонентів ОРВІСТОПа® клінічно підтверджена.

Пальмітоілетаноламід (ПЕА) є ендогенною сполукою, яка виробляється в організмі людини у відповідь на фактичне або потенційне пошкодження і є компонентом складної гомеостатичної системи, що контролює поріг запалення та болю. Як ендогенна сполука ПЕА практично не має побічних ефектів, володіючи подвійним терапевтичним ефектом (протизапальним та знеболюючим). Вважається, що основною мішенню ПEA є альфа-рецептор - регулятор генних мереж, які управляють процесами болю та запалення шляхом зниження експресії прозапальних ферментів та збільшення синтезу нейростероїдів. Виражений протизапальний та знеболюючий ефект ПЕА підтверджений безліччю клінічних досліджень.

Екстракт коріння шоломниці байкальської має виражені адаптогенні властивості, тобто підвищує опірність організму до впливу несприятливих зовнішніх факторів. Крім того, активні речовини екстракту шоломниці - байкалін і вогонін - надають антидепресивну та анксіолітичну дію, а також мають гіпотензивні та протисудомні властивості. За седативним ефектом шоломниця перевершує пустирник і валеріану, але, при цьому, не має снодійного ефекту. 

ПОКАЗАННЯ:

Дієтична добавка комплексна до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин; сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню опірності організму до гострих респіраторних інфекцій.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 2 капсули двічі на день (вранці та в обід) під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому – 7-20 днів. За призначенням лікаря дози та/або термін вживання можуть бути змінені. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Детальну інформацію про застосування Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України).