Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 400 мг, блістер, № 40

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 400 мг, блістер, № 40

  1. екстракт шкірки плодів померанцю (син. апельсину гіркого) 350 мг
  2. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) 50 мг

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8–37811782–001:2011

Перед применением посоветоваться с врачом

ФЛЕБОНОРМ® (FLEBONORM)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
ФЛЕБОНОРМ® може бути рекомендований для корекції раціону харчування як додаткове джерело діосміну, гесперидину, рутозиду та інших біофлавоноїдів, які містяться в екстракті шкірки плодів померанцю (син. апельсину гіркого).

Дія всіх активних компонентів ФЛЕБОНОРМУ®  клінічно підтверджена.

Сучасна медицина розглядає біофлавоноїди як незамінні компоненти їжі людини, що сприяють створенню оптимальних дієтологічних умов функціонування венозної та лімфатичної систем.

Починаючи з 1936 року, біофлавоноїди, що містяться в цедрі цитрусових, об'єднували під назвою вітамін Р (від англ. рermeability - проникність). Протягом більше 50 років вітамін Р активно застосовувався в комплексній терапії геморою та хронічної венолімфатичної недостатності як засіб, що сприяє зменшенню проникності капілярів і підвищує міцність судинної стінки.

З часом, наука змогла ідентифікувати більшість біофлавоноїдів, що входять до складу вітаміну Р, і встановити, яку роль в організмі людини виконує кожен з них:

Діосмін - біофлавоноїд з найбільш підтвердженим впливом на судинне русло. Діосмін підвищує тонус стінок венозних судин, збільшує еластичність вен і покращує мікроциркуляцію, перешкоджаючи веностазу. Діосмін покращує відтік лімфи і збільшує частоту скорочень лімфатичних судин, нормалізуючи співвідношення між капілярною ексудацією та лімфатичним дренажем і надаючи, таким чином, протинабрякову дію.

Гесперидин - зміцнює сполучну тканину, сприяючи збереженню еластичності та міцності судинної стінки.

Рутозид - зменшує проникність і ламкість капілярів. 

ПОКАЗАННЯ:
ФЛЕБОНОРМ® рекомендується як додаткове джерело біофлавоноїдів, що використовуються  для активної профілактики та в комплексному лікуванні:

- патологічних станів, що супроводжуються хронічною вено-лімфатичною недостатністю гемороїдальних вен, вен нижніх кінцівок, а також інших порушень венозного та лімфатичного відтоку;

-  посттравматичного порушення мікроциркуляції та відтоку лімфи, зокрема, при переломах кінцівок. 

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ:
дорослим та дітям після 12 років по 1-2 капсули 2-3 рази на день (якщо 2 рази, то вранці і ввечері) під час прийому їжі, запити водою. Тривалість курсу залежить від показань до застосування і становить 2-3 місяці.

Перед застосуванням потребує консультації  з лікарем. 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ:
Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації. 

ПОБІЧНІ ДІІ:
Алергічні реакції на окремі компоненти ФЛЕБОНОРМУ®. В окремих випадках, в перші дні застосування, можливі диспептичні явища. При зниженні дози ці явища, як правило, швидко проходять. 

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
Недостатньо інформації про вплив ФЛЕБОНОРМУ® на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами. Не слід перевищувати рекомендовані дози. 

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:
При застосуванні ФЛЕБОНОРМУ® в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів. 

ВЗАЄМОДІЯ:
Відсутні дослідження, що підтверджують взаємодію ФЛЕБОНОРМУ® та компонентів, що входять до його складу, з лікарськими препаратами. 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ДО СПОЖИВАННЯ:
Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, 24 місяці з дати виробництва.

Зберігати в недоступному для дітей місці. 

Добавка дієтична з рослинної сировини до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.

Детальну інформацію про застосування ФЛЕБОНОРМУ® Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)