Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 390 мг, блістер, № 30

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:


Капсули по 390 мг, блістер, № 30

  • агматін – 180 mg (мг)
  • екстракт коріння шоломниці - 80 mg (мг)
  • екстракт листя глоду - 80 mg (мг)

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (або картопляний), аеросил

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8-37811782-002:2011

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

МАКСИКАРД® ПЛ (MAXICARD PL)

 

Фармакологічні властивості

МАКСИКАРД® ПЛ може бути рекомендований для корекції раціону харчування як додаткове джерело ендогенного аміну Агматіну та біологічно активних речовин, що містяться в екстрактах лікарських рослин Глоду (листя) та Шоломниці байкальської (коріння).

Дія всіх активних компонентів МАКСИКАРД® ПЛ клінічно підтверджена.

Aгматін має плейотропну (різноспрямовану) біологічну дію і має значний потенціал для серцево-судинної системи. Активуючи імідазолінові та α2-адренергічні рецептори, Агматін знижує активність симпатичної нервової системи, сприяючи розширенню периферичних капілярів та нормалізуючи, таким чином, підвищений артеріальний тиск. З іншого боку, Агматін підвищує активність ферменту eNOS, що бере участь у синтезі ендотеліального оксиду азоту, який також сприяє розширенню капілярів та є основним регулятором тонусу гладких м'язів, у тому числі міокарда. Одночасно Агматін пригнічує синтез ферменту iNOS, пригнічуючи утворення надлишкових кількостей оксиду азоту, які можуть спричиняти токсичну дію на серцево-судинну систему. Також клінічно підтверджено вплив Агматіну на уповільнення атеросклеротичних процесів.

Активними речовинами екстракту листя Глоду є флавоноїди та терпенові кислоти, які посилюють скоротливість міокарда, знижують його збудливість, покращують провідність та коронарну перфузію, підвищують толерантність (стійкість) серцевого м'яза до гіпоксії. Доведено достовірний позитивний вплив екстракту листя Глоду як додаткової терапії на всіх стадіях хронічної серцевої недостатності. Дія екстракту коріння Шоломниці Байкальської визначається флавоноїдами, що входять до його складу, переважаючий з яких – байкалін - є найпотужнішим антиоксидантом і пригнічує перекисне окислення ліпідів (ПОЛ) у 375 разів сильніше за вітамін Е. Екстракт коріння Шоломниці Байкальської виявляє також виражену гіпотензивну дію, зумовлену седативним, судинорозширювальним і спазмолітичним ефектами флавоноїдів, що входять до його складу. Успішно застосовується для лікування артеріальної гіпертензії та серцево-судинних неврозів.

Показання до використання

Агматін та екстракти листя Глоду та коріння Шоломниці Байкальської, що входять до складу МАКСИКАРД® ПЛ, застосовуються для активної профілактики та в комплексному лікуванні:

  • серцевої недостатності, що виявляється такими симптомами, як задишка, підвищена втома, тахікардія при фізичному навантаженні;
  • ішемічної хворобі серця (ІХС);
  • різних форм артеріальної гіпертензії (АГ);
  • серцево-судинних неврозів;
  • для активної профілактики атеросклеротичних змін кровоносних судин.

Дієтична добавка комплексна до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 2 капсули двічі на день за 5-10 хвилин до прийому їжі, запити водою. Курс прийому - 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити. За призначенням лікаря дози та/або термін вживання можуть бути змінені. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти.

Побічна дія

Алергічні реакції на окремі компоненти МАКСИКАРД® ПЛ.

Особливості застосування

Недостатньо інформації про вплив МАКСИКАРД® ПЛ на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами. Одночасне вживання МАКСИКАРД® ПЛ з алкоголем сприяє розвитку виразки шлунка.

Передозування

При застосуванні МАКСИКАРД® ПЛ в невиправдано високих дозах можливі гіпотонія, сонливість. Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Детальну інформацію про застосування МАКСИКАРД® ПЛ Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)

Попередні версії МАКСИКАРД®: МАКСИКАРД ® (MAXICARD), МАКСИКАРД ® форте (MAXICARD Forte)