Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 360 мг, блістер, № 30

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:


Капсули по 360 мг, блістер, № 30

 • агматін – 150 mg (мг)
 • ПЕА (пальмітоілетаноламід) - 150 mg (мг)
 • Вітамін В3 - 5 mg (мг)
 • Вітамін В5 - 1,25 mg (мг)
 • Вітамін В1 - 0,5 mg (мг)
 • Вітамін В2 - 0,5 mg (мг)
 • Вітамін В6 - 0,5 mg (мг)
 • Вітамін Н (біотин) – 0,015 mg (мг)

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (або картопляний), аеросил

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8–37811782–002:2011 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

НЕМІАЛ® ПЕА (NEMIAL PEA)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:

Дія НЕМІАЛа® ПЕА обумовлена ​​властивостями ендогенного ліпідного медіатора Пальмітоілетаноламіду (ПЕА), ендогенного аміду Агматіну та вітамінів групи В (тіаміну, рибофлавіну, нікотинаміду, пантотенової кислоти, піридоксину, біотину), що входять до його складу.

Дія всіх активних компонентів НЕМІАЛа® ПЕА клінічно підтверджена.

Пальмітоілетаноламід (ПЕА) є ендогенною сполукою, яка виробляється в організмі людини у відповідь на фактичне або потенційне пошкодження і є компонентом складної гомеостатичної системи, що контролює поріг запалення та болю. Як ендогенна сполука ПЕА практично не має побічних ефектів, володіючи подвійним терапевтичним ефектом (протизапальним та знеболюючим). Вважається, що основною мішенню ПEA є альфа-рецептор - регулятор генних мереж, які управляють процесами болю та запалення шляхом зниження експресії прозапальних ферментів та збільшення синтезу нейростероїдів. Виражений протизапальний та знеболюючий ефект ПЕА підтверджений безліччю клінічних досліджень.

Агматін виробляється в організмі людини, поєднує в собі функції нейромедіатора та нейромодулятора і виявляє плейотропну (різноспрямовану) біологічну дію, у тому числі, різноспрямовано впливаючи на ферменти, що беруть участь в утворенні оксиду азоту – хімічної сполуки, що грає найважливішу роль у діяльності головного мозку та серцево-судинної системи. Агматін підвищує активність ферменту eNOS, що бере участь у синтезі ендотеліального оксиду азоту, що сприяє розширенню капілярів, покращуючи кровопостачання головного мозку та зменшуючи ішемічні прояви. Одночасно Агматін інгібує синтез ферментів iNOS і nNOS, пригнічуючи утворення надлишкових кількостей оксиду азоту, що чинить шкідливу дію на нейрони (нервові клітини). Активуючи імідазолінові та α2-адренергічні рецептори, Агматін знижує активність симпатичної нервової системи, що також сприяє розширенню периферичних капілярів, покращуючи кровопостачання в ішемізованих областях. Агматін надає нейропротекторну дію за рахунок інгібування NMDA-рецепторів та зменшення пошкоджуючої дії надлишку глутамату. Агматін має антиоксидантний ефект за рахунок зниження в мікроглії рівня вільних радикалів та активації потужного антиоксиданту глутатіону. Агматін регулює активність протеолітичних ферментів металопротеїназ та аквапоринів (системи «водних каналів» клітини), надаючи, таким чином, захисну дію на гематоенцефалічний бар'єр (ГЕБ) та зменшуючи розвиток як вазогенного, так і цитотоксичного набряку мозку. Агматін викликає зниження рівня запальних цитокінів (фактор некрозу пухлини (TNF-α) та інтерлейкінів (IL-6), зменшуючи процеси запальної нейродегенерації, які відіграють ключову роль у розвитку неврологічних захворювань (включаючи інсульти, гостре травматичне ушкодження та хронічні нейродегенеративні захворювання).

У ряді досліджень було доведено антиапоптичний ефект Агматіну, що дозволяє рекомендувати його для придушення неконтрольованого апоптозу (процес програмованої загибелі клітин), що розвивається при інсульті, ЧМТ, нейродегенеративних захворюваннях, злоякісних новоутвореннях. Вітаміни групи В мають прямий та опосередкований вплив на функціональний стан центральної та периферичної нервової системи. Прийом вітамінів групи В заповнює їх дефіцит, що виникає через недостатнє надходження з їжею або збільшення потреби організму у вітамінах, пов'язаної з різними захворюваннями. Деякі вітаміни групи (наприклад, біотин, тіамін і пантотенова кислота) є синергістами, тобто їх одночасне застосування підвищує ефективність кожного з них.

Вітамін В1 (тіамін) - надає позитивну дію на проведення нервового імпульсу, відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому та жировому обміні, захищає мембрани клітин від токсичного впливу продуктів перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ). Вітамін В1 застосовують для лікування невритів, атонії кишківника, захворювань печінки, дистрофії міокарда, дерматозів неврогенного походження, а також при свербінні шкіри, піодермії, екземі, псоріазі, вугровій хворобі.

Вітамін В2 (рибофлавін) - у вигляді свого похідного - коферменту флавінаденіндінуклеотиду - бере участь, разом з моноаміноксидазою (МАО), в реакціях окислення аміногруп біогенних моноамінів (серотоніну, триптаміну, норадреналіну, дофаміну), периферичної нервової системи.

Вітамін В3 (нікотинамід) – надає виражену судиннорозширювальну дію на периферичні судини, покращуючи забезпечення киснем та поживними речовинами органів, тканин та нервових закінчень. Впливає на синтез статевих гормонів, кортизону, тироксину, інсуліну.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) - стимулює вироблення гормонів надниркових залоз (глюкокортикоїдів) та бере участь у синтезі нейромедіаторів, регулюючи, таким чином, діяльність центральної та периферичної нервової системи.

Вітамін В6 (піридоксин) - надходячи в організм, перетворюється на піридоксаль-5-фосфат і входить до складу ферментів, що впливають на метаболізм амінокислот. Бере участь у процесах засвоєння нервовими клітинами глюкози, необхідної для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи. Сприяє нормалізації ліпідного обміну. Необхідний при тривалих інфекціях (у тому числі шкірних), стресових станах. У складі комплексної терапії застосовується при неврозах, ураженнях печінки, дерматитах (у тому числі атопічному та себорейному), герпетичній інфекції, псоріазі, ексудативному діатезі, вугровій хворобі.

Вітамін Н (біотин) – бере участь як кофермент у синтезі вищих жирних кислот, впливаючи, таким чином, на ліпідний та вуглеводний обміни. Вітамін Н бере участь також у синтезі глюкокінази - ферменту, що регулює метаболізм глюкози, стабілізуючи вміст глюкози в крові, та сприяючи, таким чином, поліпшенню живлення головного мозку та функціонуванню нервової системи. Потреба у вітаміні Н зростає при зловживанні алкоголем, тривалому застосуванні протисудомних та сірковмісних препаратів, а також антибіотиків, що пригнічують кишкову мікрофлору, що продукує ендогенний вітамін Н.

ПОКАЗАННЯ:

Пальмітоілетаноламід (ПЕА), Агматін та вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, нікотинамід, пантотенова кислоти, піридоксин, біотин), що входять до складу НЕМІАЛа®ПЕА, застосовуються для активної профілактики та в комплексному лікуванні:

 • патологічних станів, спричинених дефіцитом вітамінів групи В;
 • нейропатій та полінейропатій (діабетичної, компресійно-ішемічної, токсичної (у тому числі алкогольної), алергічної, змішаної, ідіопатичної);
 • парестезій;
 • периферичних нейропатій дрібних волокон.

Дієтична добавка комплексна до раціону харчування – джерело вітамінів групи В та інших біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування нервових клітин та попереджує розвиток запальних процесів у клітинах нервової системи.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 2 капсули 2-3 рази на день під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому – 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити. За призначенням лікаря дози та/або термін вживання можуть бути змінені. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти.

Побічні ефекти

Алергічні реакції на окремі компоненти НЕМІАЛа® ПЕА В окремих випадках, у перші дні застосування, можливі диспептичні явища, коливання артеріального тиску, відчуття жару. При зниженні дози ці явища зазвичай швидко проходять.

Особливості застосування

Недостатньо інформації про вплив НЕМІАЛа® ПЕА на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами.

Передозування

При застосуванні НЕМІАЛа® ПЕА у невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювання, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Відсутні дослідження, що підтверджують взаємодію НЕМІАЛа® ПЕА та компонентів, що входять до його складу, з лікарськими препаратами.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Детальну інформацію про застосування НЕМІАЛу® ПЕА Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України).

Попередня версія НЕМІАЛ®: НЕМІАЛ ® (NEMIAL)