Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

  1. гамма-аміномасляна кислота (ГАМК) 250 мг
  2. екстракт листя гінкго білоба 40 мг
  3. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) 110 мг

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/70257 від 19.11.2014 р.
ТУ У 15.8-35768699-002:2009

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

НЕЙРОКСИМЕТ® (NEUROXYMET)

 

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ: Дія НЕЙРОКСИМЕТУ®  обумовлена властивостями гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), що входить до його складу, та біологічно активних речовин, що містяться в екстракті листя лікарської рослини гінкго білоба.

Дія всіх активних компонентів НЕЙРОКСИМЕТУ®  клінічно підтверджена.

Гамма-аміномасляна кислота (ГАМК) – це амінокислота, яка міститься в центральній нервовій системі (ЦНС) і впливає на специфічні ГАМК-рецептори нервових клітин (нейронів).

Гамма-аміномасляна кислота є основним медіатором, що бере участь у процесах гальмування в ЦНС. Під її впливом покращуються енергетичні процеси в головному мозку, а також утилізація останнім глюкози, підвищується споживання тканинами кисню, нормалізується кровопостачання.

Гамма-аміномасляна кислота має м'яку ноотропну дію і покращує динаміку нервових процесів в головному мозку: підвищує концентрацію уваги, покращує мислення, пам'ять, прискорює відновлення рухів і мови після порушень мозкового кровообігу, проявляє м'який психостимулюючий ефект.

Екстракт листя гінкго білоба має складний хімічний склад, що включає понад 40 активних компонентів,  які мають багатопланову дію на організм. Флавоноїди і терпени, що містяться в  екстракті листя гінкго білоба, нормалізують тонус кровоносних судин і зменшують агрегацію тромбоцитів, нормалізують мікроциркуляцію та реологічні характеристики крові, покращуючи мозковий і коронарний кровообіг; знижують проникливість судинної стінки, проявляють протинабрякову дію на рівні як головного мозку, так і периферичних тканин.

Активні компоненти екстракту листя гінкго білоба мають потужні антиоксидантні властивості – інактивують токсичні вільні радикали і гальмують перекисне окислення ліпідів (ПОЛ) клітинних мембран, внаслідок чого уповільнюється процес трансформації холестерину в бляшки, що викликає в подальшому звуження просвіту судин.

Екстракт листя гінкго білоба нормалізує виділення деяких нейромедіаторів та їх здатність зв'язуватися з рецепторами, перешкоджає віковому зменшенню кількості М-холінорецепторів і a2-адренергічних рецепторів, завдяки чому істотно покращується проведення нервових імпульсів.   

Комплексний вплив екстракту листя гінкго білоба пояснює його високу терапевтичну ефективність при широкому спектрі патологічних станів ЦНС і судинних порушень. 

ПОКАЗАННЯ
Гамма-аміномасляна кислота та екстракт листя гінкго білоба, що входять до складу НЕЙРОКСИМЕТУ® , застосовуються для активної профілактики і в комплексному лікуванні: 

-   вікових змін судин головного мозку, що виявляються погіршенням пам'яті та розумових здібностей;

-   динамічних порушень мозкового кровообігу;

-   запаморочення і шуму у вухах судинного та інволюційного походження;

-   ендогенних депресій, астенічних і тривожно-невротичних станів;

-   для профілактики рецидивів і ускладнень при станах після порушення мозкового кровообігу (інсульти, черепно-мозкові травми, тощо);

- в офтальмології: у складі комплексної терапії судинних захворювань сітківки і жовтої плями, вікової макулярної дегенерації (ВМД),       діабетичної ретинопатії, відкритокутової глаукоми;

-   для поліпшення розумової працездатності, концентрації уваги, пам'яті;

-   для активної профілактики симптомокомплексу захитування (морської  хвороби). 

Рекомендовано вживати:  дорослим по 1 капсулі тричі на день за 5-10 хвилин до прийому їжі, запити водою. Курс прийому 30 - 40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити.

За порадою лікаря можливе застосування по 2 капсули тричі на день, а також тривале застосування протягом 4-6 місяців.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. 

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітність, жінки в період лактації. 

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ:
Алергічні реакції на окремі компоненти НЕЙРОКСИМЕТУ® .

В окремих випадках, в перші дні застосування, можливі диспептичні явища, коливання артеріального тиску, відчуття жару, порушення сну. При зниженні дози ці явища, як правило, швидко проходять. 

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
Недостатньо інформації про вплив НЕЙРОКСИМЕТУ®  на здатність керувати автотранспортними засобами і механізмами. Не слід перевищувати рекомендовані дози. Для осіб з ерозивно-виразковими ураженнями шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і печінковою недостатністю тривале застосування НЕЙРОКСИМЕТУ®  можливе лише під наглядом лікаря. 

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:
При вживанні НЕЙРОКСИМЕТУ®  в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів. 

ВЗАЄМОДІЇ:
Відсутні дослідження, що підтверджують взаємодію НЕЙРОКСИМЕТУ®  і компонентів, що входять до його складу, з лікарськими препаратами. Проте існують повідомлення про можливу взаємодію екстракту листя гінкго білоба з препаратами, що впливають на згортання крові, та про можливе посилення гамма-аміномасляною кислотою  дії наркотичних анальгетиків, снодійних і протисудомних препаратів. 

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18 ºC до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці. 

Добавка дієтична комплексна до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/70257 від 19.11.2014 р.

Детальну інформацію про застосування НЕЙРОКСИМЕТУ® Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)