Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

  1. магнію лактат 150 мг
  2. екстракт листя джимнеми сільвестре 130 мг
  3. екстракт плодів момордики харантської (син. китайської гіркої дині) 75 мг
  4. вітамін Н (біотин) 100 мкг
  5. хрому піколінат 300 мкг
  6. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) 44,7 мг

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8–37811782–001:2011
 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

МОДУЛЯТОР ГЛЮКОЗИтм (GLUCOSE MODULATOR)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
МОДУЛЯТОР ГЛЮКОЗИтм є додатковим джерелом магнію, хрому, біотину (вітаміну Н) та біологічно активних речовин, які містяться в екстрактах лікарських рослин джимнеми сільвестре та момордики харантської (син. китайської гіркої дині).

Дія всіх активних компонентів МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм клінічно підтверджена.

Екстракт листя джимнеми сільвестре містить джимнемові кислоти, які знижують потяг до солодкого та уповільнюють всмоктування глюкози в тонкому відділі кишечника.

Згідно з рядом досліджень, харантин, що входить до складу екстракту плодів момордики харантської (син. китайської гіркої дині), має інсуліноподібну дію, сприяючи проникненню глюкози в клітини.

Магній є важливим макроелементом і, як кофермент, бере участь у більшості обмінних процесів в організмі людини (в тому числі, в процесах гліколізу, циклу трикарбонових кислот (Кребса), окислювального фосфорилювання та синтезу глюкози).

У ряді багаторічних досліджень на великих групах людей була доведена позитивна роль регулярного прийому профілактичних доз магнію у профілактиці цукрового діабету. Крім того, було встановлено, що при нормалізації вмісту магнію в організмі підвищується чутливість тканин до інсуліну і зменшується ймовірність діабетичного ураження органів.

Більше 99 % магнію знаходиться у зв'язаному стані у кістковій тканині та у внутрішньоклітинному просторі, і тільки менше 1 % - у позаклітинній рідині. У зв'язку з цим, на підставі визначення концентрації магнію в крові неможливо зробити висновок про загальний вміст магнію в організмі людини.

Щоденна потреба у магнії становить не менше, ніж 350 мг для чоловіків та 300 мг для жінок. Дефіцит магнію широко поширений і може бути пов'язаний як з недостатнім вмістом магнію у воді (внаслідок кип'ятіння) і в продуктах харчування, так і з його підвищеним виділенням або витрачанням (стрес, фізичне і розумове перенапруження, регулярний прийом інсуліну, естрогенвмісних пероральних контрацептивів, сечогінних препаратів , зловживання алкоголем та ін.). У той же час, препарати магнію абсолютно безпечні та рекомендовані до застосування у вагітних і годуючих жінок, а в медичній літературі не зустрічаються описи передозування пероральними препаратами магнію, оскільки, за відсутності важких уражень нирок, його надлишок швидко виводиться з сечею.

Біотин (кофермент R, вітамін В7 або вітамін Н) - водорозчинний сірковмісний вітамін групи В. Бере участь у синтезі глюкокінази - одного з основних ферментів, що регулюють вуглеводний обмін. Регулярне вживання сахарину негативно впливає на засвоєння біотину та його синтез мікрофлорою кишечника.

Хром - це мікроелемент, що сприяє формуванню потрібної стереоформи у молекули інсуліну, завдяки чому підвищується ефективність цього гормону і поліпшується чутливість тканин до інсуліну. 

ПОКАЗАННЯ:
Магній, хром, біотин (вітамін Н) та екстракти лікарських рослин джимнеми сільвестре та момордики харантської (син. китайської гіркої дині), що входять до складу МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм, застосовуються в комплексному лікуванні цукрового діабету 1-го та 2-го типу. 

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ:
дорослим та дітям після 12 років по 1 капсулі двічі на день за 10-15 хвилин до прийому їжі, запити водою. Курс прийому - 2-3 місяці; повторний курс - не раніше, ніж через два тижні, або згідно з рекомендаціями лікаря.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ:
Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації. У зв'язку з вмістом оротату магнію, МОДУЛЯТОР ГЛЮКОЗИтм не рекомендується приймати особам з вираженим порушенням функції нирок (у тому числі, з сечокам'яною хворобою), хворобою Паркінсона, гіпермагніємією, гіпокальціємією, вираженою брадикардією та атріовентрикулярною блокадою 1-го та 2-го ступеня. 

ПОБІЧНІ ДІЇ:
Алергічні реакції на окремі компоненти МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
Недостатньо інформації про вплив МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами. Не слід перевищувати рекомендовані дози. 

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:
При застосуванні МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів. 

ВЗАЄМОДІЯ:
Магній, що входить до складу МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм, може посилювати вплив препаратів, що пригнічують ЦНС (седативні, нейролептики, транквілізатори та ін.), а також антиаритмічних, антигіпертензивних та протисудомних лікарських засобів. При одночасному прийомі препаратів магнію з препаратами заліза, тетрациклінами, теофіліном, фторидами та непрямими коагулянтами відбувається зменшення всмоктуваності та біодоступності останніх. У зв'язку з цим, особам, що системно вживають лікарські препарати, перед застосуванням МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм, в обов'язковому порядку, показана консультація лікаря.

Одночасне вживання з МОДУЛЯТОРОМ ГЛЮКОЗИтм сирих яєць перешкоджає всмоктуванню біотину, що входить до його складу. 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ДО СПОЖИВАННЯ:
Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18 ° С до 25 ° С та відносній вологості повітря не більше 75 %, 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці. 

Добавка дієтична з рослинної сировини до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.

Детальну інформацію про застосування МОДУЛЯТОРА ГЛЮКОЗИтм ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)