Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

  1. екстракт насіння розторопші плямистої (силімарин) 140 мг
  2. збагачені фосфоліпіди (лецитин) 100 мг
  3. альфа-ліпоєва кислота 50 мг
  4. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль, кальцію або магнію стеарат) 110 мг 


  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8-35768699-001:2008

Перед застосуванням порадитися з лікарем

ГЕПАТОМАКС® ФОРТЕ (HEPATOMAX FORTE)

 

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
Дія ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ  обумовлена гепатопротекторними властивостями компонентів, що входять до його складу, а саме збагачених фосфоліпідів (лецитину), біологічно активної речовини силімарину, що міститься в екстракті насіння лікарської рослини розторопші плямистої , та альфа-ліпоєвої кислоти.

Дія всіх активних компонентів ГЕПАТОМАКСУ®  ФОРТЕ  клінічно підтверджена.

Збагачені фосфоліпіди мають гепатопротекторну і гіпохолестеринемічну дію. У здорової людини зовнішня оболонка основних клітин печінки (гепатоцитів) містить достатню кількість фосфоліпідів. При токсичних (у тому числі медикаментозних та алкогольних) пошкодженнях печінки їх вміст зменшується, що призводить до дисфункції клітинної оболонки і порушення внутрішньоклітинного метаболізму гепатоцитів з подальшим розвитком жирової дегенерації та цирозу печінки. Збагачені фосфоліпіди відновлюють і зберігають клітинну структуру печінки, нормалізують енергетичний баланс гепатоцитів і уповільнюють процеси формування фіброзу печінки. Збагачені фосфоліпіди підвищують опірність організму до дії токсичних речовин, уповільнюючи процеси перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), що традиційно розглядаються як один з головних механізмів пошкодження печінки.

Флавоноїд силімарин – основна речовина екстракту насіння розторопші плямистої – сприяє стабілізації клітинних мембран гепатоцитів (особливо при хронічних запальних захворюваннях печінки, у тому числі вірусної етіології) і перетворенню агресивних вільних радикалів в менш токсичні речовини з їх подальшим знешкодженням фізіологічним шляхом. Силімарин активізує синтез білку і прискорює регенерацію гепатоцитів, що покращує загальний стан пацієнтів із захворюваннями печінки (зникнення шкірного свербіння і відчуття важкості в правому підребір'ї) та сприяє нормалізації  біохімічних показників крові. Тривале вживання силімарину збільшує тривалість життя пацієнтів з цирозом печінки.

Альфа-ліпоєва кислота (синоніми: тіоктова кислота, вітамін N, ліпамід) як кофермент бере участь в окислювальному декарбоксилюванні альфа-кетокислот (піровиноградної та кетоглутарової), що відбувається в мітохондріях, і, в зв'язку з цим, відіграє значну роль в процесах утворення енергії в організмі. У гепатоцитах ці реакції супроводжуються зменшенням вираженості жирової дистрофії та сприяють активізації метаболічної функції печінки. Альфа-ліпоєва кислота має виражену антиоксидантну дію, яка обумовлена наявністю в її молекулі двох тіолових (сульфгідрильних) груп, а також здатністю зв'язувати молекули вільних радикалів, що беруть участь у перекисному окисленні ліпідів.

Альфа-ліпоєва кислота пригнічує синтез монооксиду азоту (NO) гепатоцитами, що проявляється в поліпшенні периферичного кровообігу. Дослідження показали, що вживання альфа-ліпоєвої кислоти сприяє поліпшенню внутрішньопечінкового кровотоку на 10–20 %.

Альфа-ліпоєва  кислота проявляє дезінтоксикаційну дію при отруєнні солями важких металів і при інших отруєннях та інтоксикаціях.

Таким чином, збагачені фосфоліпіди, силімарин і альфа-ліпоєва кислота, що входять до складу ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ, завдяки раціонально підібраній комбінації, а також співвідношенню компонентів, та комплексній дії на гепатобіліарну зону, забезпечують потужний гепатопротекторний ефект.           

ПОКАЗАННЯ:
Збагачені фосфоліпіди, силімарин  та альфа-ліпоєва кислота, що входять до складу ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ, застосовуються:

-  для профілактики токсичної дії на печінку, пов'язаної з тривалим прийомом лікарських препаратів (антибіотикотерапія, хіміотерапія, тощо),    вживанням алкоголю, палінням,  впливом несприятливих екологічних чинників;

- як супутній засіб для нормалізації процесів травлення, обміну речовин і діяльності гепатобіліарної зони при алергічних та шкірних захворюваннях;

- як допоміжний засіб для нормалізації процесів травлення, обміну речовин і діяльності гепатобіліарної зони при прийомі лікарських препаратів, дія яких спрямована на зниження надлишкової маси тіла;

-  в комплексній терапії хронічних гепатитів різної етіології, цирозу печінки. 

Рекомендовано вживати: дорослим та дітям після 12 років:

- по 1-2 капсули тричі на день під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити.

Дітям з 8 до 12 років:

- по 1 капсулі тричі на день під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому 30-40 днів. Перерва 2 тижні.  При необхідності курс можна повторити.

За порадою лікаря можливе тривале застосування протягом 4-6 місяців.

Як профілактичний засіб: по 1 капсулі двічі на день під час прийому їжі протягом 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. 

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 8 років. 

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ: Алергічні реакції на окремі компоненти ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ. 

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
застосування жінкам в період вагітності та лактації можливо тільки за призначенням лікаря

ГЕПАТОМАКС® ФОРТЕ не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами і механізмами.

Альфа-ліпоєва кислота, що входить до складу ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ,  може підсилювати гіпоглікемізуючу (цукрознижувальну) дію інсуліну або пероральних антидіабетичних засобів, тому в перші дні прийому ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ слід проводити частіший контроль рівня цукру в крові.

Альфа-ліпоєва кислота утворює комплексні сполуки з іонними комплексами металів, тому не рекомендується застосовувати ГЕПАТОМАКС® ФОРТЕ з препаратами заліза, магнію, платини, тощо -  через можливе зниження їх ефективності. 

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:
При вживанні ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів. 

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18 ºC до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці 

Добавка дієтична із рослинної сировини до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.

Детальну інформацію про застосування ГЕПАТОМАКСУ® ФОРТЕ Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)