Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 450 мг, блістер, № 30

 

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 450 мг, блістер, № 30  1. збагачені фосфоліпіди (лецитин) 100 мг
  2. екстракт насіння розторопші плямистої (силімарин) 70 мг
  3. екстракт листя артишоку 50 мг
  4. екстракт коріння куркуми 50 мг
  5. екстракт квітів цмину піскового 30 мг 
  6. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль, кальцію або магнію стеарат) 150 мг 

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8-35768699-001:2008 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

ГЕПАТОМАКС® (HEPATOMAX)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
Дія ГЕПАТОМАКСУ® обумовлена властивостями збагачених фосфоліпідів (лецитину), що входять до його складу, та біологічно активних речовин, які містяться в екстрактах лікарських рослин: розторопші плямистої (насіння), артишоку (листя), куркуми (коріння) та цмину піскового (квітів).

Дія всіх активних компонентів ГЕПАТОМАКСУ®  клінічно підтверджена.

Збагачені фосфоліпіди мають гепатопротекторну і гіпохолестеринемічну дію. У здорової людини зовнішня оболонка основних клітин печінки (гепатоцитів) містить достатню кількість фосфоліпідів. При токсичних (у тому числі медикаментозних та алкогольних) пошкодженнях печінки їх вміст зменшується, що призводить до дисфункції клітинної оболонки і порушення внутрішньоклітинного метаболізму гепатоцитів з подальшим розвитком жирової дегенерації та цирозу печінки.  Збагачені фосфоліпіди відновлюють і зберігають клітинну структуру печінки, нормалізують енергетичний баланс гепатоцитів та уповільнюють процеси формування фіброзу печінки. Маючи ліпотропну дію, збагачені фосфоліпіди знижують рівень холестерину в крові, що сприяє його виведенню шляхом поєднання з жовчними кислотами. Збагачені фосфоліпіди підвищують опірність організму до дії токсичних речовин, уповільнюючи процеси перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), які традиційно розглядаються як один з головних механізмів пошкодження печінки.

Екстракт насіння розторопші плямистої містить силімарин, що сприяє стабілізації клітинних мембран гепатоцитів (особливо при хронічних запальних захворюваннях печінки, у тому числі вірусної етіології) і перетворенню агресивних вільних радикалів в менш токсичні речовини з їх подальшим знешкодженням фізіологічним шляхом. Силімарин активізує синтез білку та прискорює регенерацію гепатоцитів, що покращує загальний стан пацієнтів із захворюваннями печінки (зникнення шкірного свербіння та відчуття важкості в правому підребір'ї) і нормалізації біохімічних показників крові. Довгострокове вживання силімарину збільшує тривалість життя пацієнтів з цирозом печінки.

Лікувальна дія екстракту листя артишоку  обумовлена комплексом цинарину, флавоноїдів і кофеїлхіннових кислот, що входять до його складу. Артишок має виражену холеретичну дію (утворення та виділення жовчі гепатоцитами), поліпшує регенеративну здатність печінки, нормалізує ліпідний обмін, має помірний діуретичний ефект, сприяє виведенню з організму сечовини та екзогенних токсинів.

Екстракт коріння куркуми збільшує утворення жовчі в печінці та підвищує вміст у ній жовчних кислот і холестерину. Регулює секреторно-моторні процеси травлення,  усуває відчуття важкості та метеоризм після їжі. Згідно даних ряду досліджень, куркума має помірний імуномодулюючий ефект і стимулює імунну систему організму.    

Екстракт квітів цмину піскового стимулює утворення та секрецію жовчі, підвищує тонус жовчного міхура і нормалізує холестерин-холатний коефіцієнт. Цмин пісковий має виражену спазмолітичну дію на жовчні протоки і сфінктер Одді, що, поряд з м'якою тонізуючою дією на гладком'язову мускулатуру жовчного міхура, призводить до покращення відтоку жовчі та запобіганню проявів дискінезії жовчовивідних шляхів.

Таким чином, збагачені фосфоліпіди та екстракти лікарських рослин, що входять до складу ГЕПАТОМАКСУ®, завдяки раціонально підібраній комбінації, а також співвідношенню компонентів, та комплексній дії на гепатобіліарну зону, забезпечують потужний гепатопротекторний ефект і значно підсилюють дренажну функцію печінки, обумовлюючи  цим виведення з жовчю токсичних продуктів метаболізму та екзогенних токсинів. Холеретичний і холекінетичний ефекти екстрактів лікарських рослин, що містяться у ГЕПАТОМАКСІ®, призводять до зменшення в'язкості жовчі і зниження її літогенності, що створює умови для зворотнього розвитку дрібних конкрементів жовчного міхура і жовчовивідних протоків. 

ПОКАЗАННЯ:
Екстракти лікарських рослин та збагачені фосфоліпіди (лецитин), що входять до складу ГЕПАТОМАКСУ®, застосовуються в комплексному лікуванні:

-  хронічних гепатитів різної етіології, цирозу печінки;

-  дискінезії жовчовивідних шляхів;

-  розладів травлення при хронічному гепатиті, холециститі, панкреатиті і стані після перенесеної холецистектомії (видалення жовчного міхура);

-  для профілактики токсичної дії на печінку, пов'язаної з тривалим прийомом лікарських препаратів (антибіотикотерапія, хіміотерапія, тощо), вживанням алкоголю, палінням і впливом несприятливих екологічних чинників;

-  як супутній засіб для нормалізації обміну речовин і діяльності гепатобіліарної зони при алергічних та шкірних захворюваннях;

-  як допоміжний засіб для нормалізації процесів травлення, обміну речовин і діяльності гепатобіліарної зони при прийомі лікарських препаратів, дія яких спрямована на зниження надлишкової маси тіла.

 Рекомендовано вживати: дорослим та дітям після 12 років:

- по 1-2 капсули тричі на день за 5-10 хвилин до прийому їжі, запити водою. Курс прийому 20-30 днів.

Дітям з 8 до 12 років:

- по 1 капсулі тричі на день за 5-10 хвилин до прийому їжі, запити водою. Курс прийому 20-30 днів.

За порадою лікаря курс прийому може бути продовжений до 2-х місяців. Повторний курс через 2-3 місяці.

Як профілактичний засіб: по 1 капсулі тричі на день за 5-10 хвилин до прийому їжі протягом 20-30 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 8 років, жовчокам'яна хвороба, обтураційна жовтяниця.

ПОБІЧНІ ДІЇ:
Алергічні реакції на окремі компоненти ГЕПАТОМАКСУ®.

У разі значного проміжку часу між прийомом ГЕПАТОМАКСУ®  і подальшим вживанням їжі можуть виникати легкі диспептичні явища (нудота, відчуття гіркоти в роті), які проходять після початку прийому їжі.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
застосування жінкам в період вагітності та лактації можливо тільки за призначенням лікаря.

ГЕПАТОМАКС ® не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами і механізмами.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:
При вживанні ГЕПАТОМАКСУ® в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18 ºC до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці  

Добавка дієтична із рослинної сировини до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.

Детальну інформацію про застосування ГЕПАТОМАКСУ® Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)