Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 445 мг, блістер, № 30

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 445 мг, блістер, № 30

 1. автолізат дріжджів 200 мг
 2. екстракт коріння лопуху 100 мг
 3. екстракт квітів ромашки лікарської 50 мг
 4. МСМ (метилсульфонілметан) 50 мг
 5. вітамін В3 10 мг
 6. вітамін В5 5 мг
 7. вітамін В1 2 мг
 8. вітамін В2 2 мг
 9. вітамін В6 2 мг
 10. вітамін Н (біотин) 50 мкг
 11. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) 23,95 мг

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/45081 від 01.10.2015 р.
ТУ У 15.8-35768699-002:2009

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

АКНЕВІТ® (ACNEVIT)

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
Дія АКНЕВІТУ® обумовлена властивостями вітамінів групи В (тіаміну, рибофлавіну, нікотинаміду, пантотенової кислоти, піридоксину, біотину), автолізату дріжджів,  MСM (метилсульфонілметану або харчової сірки) та біологічно активних речовин, що містяться в екстрактах лікарських рослин ромашки лікарської (квітів)  та лопуху (коріння).

Дія всіх активних компонентів АКНЕВІТУ® клінічно підтверджена.

Вітамін В1 (тіамін) - позитивно впливає на проведення нервового імпульсу, відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому та жировому обміні, захищає мембрани клітин від токсичної дії продуктів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ). Тіамін застосовують для лікування невритів, атонії кишечника, захворювань печінки, дистрофії міокарду, дерматозів неврогенного походження, а також при свербінні шкіри, піодермії, екземі, вугровій хворобі.

Вітамін В2 (рибофлавін) - бере активну участь у процесах обміну речовин. Застосовується при ранах і виразках, що тривалий час не загоюються, дерматозах, порушеннях роботи сальних залоз.

Вітамін В3 (нікотинамід) – використовується в процесах вироблення енергії та утворенні ряду ферментів, сприяє зниженню рівню холестерину. Впливає на синтез статевих гормонів, кортизону, тироксину, інсуліну. При нестачі нікотинаміду погіршується стан шкіри, спостерігається гіперпродукція сальних та потових залоз.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) - необхідний при метаболізмі білків, жирів та вуглеводів, регулює стан центральної та периферичної нервової системи, роботу надниркових залоз, бере участь у синтезі гемоглобіну. Входить до складу гідроліпідної мантії, беручи участь у процесі накопичення вологи шкірою.

Вітамін В6 (піридоксин)  - потрапляючи в організм, перетворюється на піридоксаль-5-фосфат і входить до складу ферментів, що впливають на метаболізм амінокислот. Бере участь у процесах засвоєння нервовими клітинами глюкози, необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи. Сприяє нормалізації ліпідного обміну. Необхідний при довготривалих інфекціях (у тому числі шкірних), стресових станах. У складі комплексної терапії застосовується при неврозах, ураженнях печінки, дерматитах (у тому числі атопічному та себорейному), герпетичній інфекції, псоріазі, ексудативному діатезі, вугровій хворобі.

Вітамін Н (біотин) – використовується при синтезі вищих жирних кислот, впливаючи, таким чином, на ліпідний та вуглеводний обміни. Біотин сприятливо діє при себорейному дерматиті, ламкості та розшаруванні нігтів, порушеннях росту і розвитку волосся, а також запобігає передчасному старінню шкіри. Потреба в біотині зростає при тривалому вживанні антибіотиків, що пригнічують кишкову мікрофлору, яка продукує біотин.

Автолізат дріжджів – характеризується унікально високим вмістом вітамінів групи В і приблизно на 50% складається з білку, що легко засвоюється та містить всі незамінні для людини амінокислоти. До складу дріжджів входять також вітамін Е, незамінні жирні кислоти, макро- і мікроелементи, включаючи кальцій, магній, залізо, марганець, цинк та ін. Вітаміни, мікро- та макроелементи дріжджів знаходяться в білкових комплексах, що визначає поступовий характер їх надходження до організму. Автолізат дріжджів сприяє підтримці природного обміну речовин, зміцненню імунітету, підвищенню працездатності, поліпшенню загального самопочуття. Автолізат дріжджів покращує моторику і всмоктуючу здатність кишечника, підвищує апетит, зміцнює волосся та інтенсифікує його ріст. Автолізат дріжджів рекомендується при дерматозах, фурункульозі, свербінні, екземі, псоріазі, вугровій хворобі (лікуванні та профілактиці).

MСM (метилсульфонілметан) -  водорозчинний продукт органічного походження, що є харчовою формою сірки. Формуючи гнучкі дисульфідні зв'язки між амінокислотами, сірка є компонентом багатьох білків (у тому числі колагену). Тому постійне поповнення запасів сірки в організмі вкрай необхідне для підтримки нормального стану шкірного покриву. Сірка необхідна для метаболізму амінокислот - метіоніну, цистеїну, таурину. Вона входить до складу багатьох протеїнів та ензимів, що беруть участь в процесах метаболізму і створенні тканинних структур. Сірка також необхідна для синтезу кератину, що забезпечує ріст волосся та нігтів. MСM є важливим біодоступним джерелом харчової сірки.

Екстракт квітів ромашки лікарської -  містить флавоноїди, гіркоти, слизи, камеді, ефірну олію. До складу ефірної олії входять хамазулен, кадинен, органічні кислоти (каприлова, ізовалеріанова). Екстракт квітів ромашки лікарської має протизапальну, антисептичну, анальгетичну, заспокійливу, потогінну дію. Хамазулен – основна складова частина ефірної олії квітів ромашки лікарської – має ще й виражену протиалергічну дію, а також сприятливо впливає на обмін речовин в організмі. Інші складові ефірної олії -  азулен і бісаболол - широко застосовуються як натуральні компоненти, що заспокоюють подразнену шкіру.

Екстракт коріння лопуху - регулює обмін речовин, забезпечує протисвербіжну і ранозагоювальну дію, має діуретичну та дезінфікуючу активність. В поліацетиленових сполуках, виділених з коріння лопуху,  виявлена сильна протимікробна та протигрибкова дія. 

ПОКАЗАННЯ:

Активні компоненти, що входять до складу АКНЕВІТУ®, застосовуються для активної профілактики і в комплексному лікуванні:

-  вугрової хвороби будь-якого ступеню важкості;

-  запальних захворювань шкіри, в т.ч. блефаритів різної етіології;

-  жирної шкіри обличчя та волосистої частини голови;

-  жирної себореї;

-  сухої себореї;

-  ламкості та розшаровування нігтів;

-  випадіння волосся та порушення його структури (ламкості, посiчених кінчиків). 

Рекомендовано вживати:  дорослим та дітям після 12 років по 1 капсулі тричі на день  під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому 30-40 днів. Перерва 2 тижні. У разі необхідності курс можна повторити. Можливе застосування протягом 4-6 місяців.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. 

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ:

Алергічні реакції на окремі компоненти АКНЕВІТУ®.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:

Не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами і механізмами.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:

При вживанні АКНЕВІТУ® в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Призначають  симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів.

Умови зберігання та термін придатності до споживання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18 ºC до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці. 

Добавка дієтична комплексна до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/45081 від 01.10.2015 р.

Детальну інформацію про застосування АКНЕВІТУ® Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)