Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 380 мг, блістер, № 30

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 380 мг, блістер, № 30

  • ПЕА (пальмітоілетаноламід) - 170 mg (мг)
  • глюкозаміну гідро хлорид - 100 mg (мг)
  • екстракт смоли босвелії - 60 mg (мг)
  • допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (або картопляний), аеросил 


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/70258 від 19.11.2014 р.
ТУ У 15.8–37811782–002:2011

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

УЛЬТРАФЛЕКС ® ПЕА (ULTRAFLEX PEA)

 

Властивості

УЛЬТРАФЛЕКС®ПЕА може бути рекомендований для корекції раціону харчування як додаткове джерело тритерпенових босвелієвих кислот, ендогенного ліпідного медіатора Пальмітоілетаноламіду (ПЕА) та Глюкозаміну гідрохлориду – основного будівельного матеріалу суглобового хряща та внутрішньосуглобової синовіальної рідини.

Дія всіх активних компонентів УЛЬТРАФЛЕКСу®ПЕА клінічно підтверджена.

Глюкозаміну гідрохлорид є сполукою природного моноаміносахариду глюкозаміну. Глюкозамін синтезується в організмі людини з глюкози і слугує попередником глікозаміногліканів (у тому числі гіалуронових кислот та хондроїтину). Глікозаміноглікани, у свою чергу, є складовою частиною протеогліканів – білків сполучної тканини, сухожилля, суглобового хряща та синовіальної рідини.

З віком процес синтезу ендогенного Глюкозаміну в організмі людини сповільнюється. У комплексі з впливом несприятливих факторів (підвищене навантаження на суглоби у спортсменів та людей з надмірною масою тіла, вікові порушення обміну речовин, малорухливий спосіб життя, травматизм тощо) це може призводити до порушення структури суглобів та розвитку в них запально-дегенеративних процесів, що супроводжуються больовими відчуттями та ведуть до обмеження функціональної рухливості суглобів.

При надходженні в організм людини екзогенний Глюкозамін ініціює експресію відповідних генів і «об'єднується» у глікозаміноглікани, стимулюючи синтез протеогліканів. Це сприяє відновленню пошкодженої хрящової тканини та нормалізує продукцію синовіальної рідини, яка виконує роль амортизатора та мастила суглобових поверхонь. Довгострокові клінічні дослідження підтвердили розвиток протизапального та аналгетичного ефектів після прийому Глюкозаміну, пов'язаних з його здатністю пригнічувати активність лізосомальних ферментів та синтез простагландину Е та лейкотрієну В.

Екстракт смоли Босвелії видобувається з Босвелії пильчастої, яка також називається ладанним деревом і стандартизується за вмістом тритерпенових босвелієвих кислот (БК). БК пригнічують фермент 5-ліпоксигеназу, пригнічуючи синтез лейкотрієнів і, відповідно, перешкоджають розвитку запального процесу. Останні дослідження довели здатність БК пригнічувати синтез простагландинів, інгібуючи мікросомальну E-простагландин-синтазу-1. Екстракт Босвелії також продемонстрував здатність інгібувати прозапальні цитокіни - він пригнічує інтерлейкін-1β (IL-1β), фактор некрозу пухлини-α (TNF-α), інтерферон-γ (IFN-γ) та збільшує вироблення протизапального цитокіну IL-1. Це дозволяє застосовувати екстракт смоли Босвелії як у комплексному лікуванні, так і для профілактики запальних процесів у суглобах, м'язах та нервових закінченнях.

Пальмітоілетаноламід (ПЕА) є ендогенною сполукою, яка виробляється в організмі людини у відповідь на фактичне або потенційне пошкодження і є компонентом складної гомеостатичної системи, що контролює поріг запалення та болю. Як ендогенна сполука, ПЕА практично не має побічних ефектів, володіючи подвійним терапевтичним ефектом (протизапальним та знеболюючим). При деяких патологічних процесах ендогенна продукція ПЕА недостатня для нейтралізації запального каскаду та подальших больових та дисфункціональних синдромів. В цьому випадку необхідне додаткове вживання ПЕА, що сприяє зменшенню больових відчуттів та відновлення функціональності суглобів. Вважається, що основною мішенню ПEA є альфа-рецептор - регулятор генних мереж, які управляють процесами болю та запалення шляхом зниження експресії прозапальних ферментів та збільшення синтезу нейростероїдів. Виражений протизапальний та знеболюючий ефект ПЕА підтверджений безліччю клінічних досліджень.

 

Показання до використання

Глюкозаміну гідрохлорид, екстракт смоли Босвелії та ПЕА, що входять до складу УЛЬТРАФЛЕКСу®ПЕА, застосовуються для активної профілактики та в комплексному лікуванні:

  • патологічних станів, викликаних підвищеним навантаженням на м'язи та суглоби (у спортсменів, людей із надмірною масою тіла);
  • дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта (остеоартриту, остеоартрозу, спондилоартрозу, остеохондрозу тощо);
  • для прискорення утворення кісткової мозолі у періоді реконвалесценції (після переломів, операцій на опорно-руховому апараті).

Дієтична добавка комплексна до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату, рухливості суглобів, покращенню стану хрящової тканини.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 2 капсули двічі на день під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому – 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити. За призначенням лікаря дози та/або термін вживання можуть бути змінені. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

 

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти.

 

Побічна дія

Алергічні реакції на окремі компоненти УЛЬТРАФЛЕКСу®ПЕА. В окремих випадках, у перші дні застосування, можливі диспептичні явища, коливання артеріального тиску, відчуття жару. При зниженні дози ці явища, зазвичай, швидко проходять.

 

Особливості застосування

Вміст капсули краще засвоюється при одночасному прийомі з жирною їжею. Недостатньо інформації про вплив УЛЬТРАФЛЕКСу®ПЕА на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами.

 

Передозування

При застосуванні УЛЬТРАФЛЕКСу®ПЕА у невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювання, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

 

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

При комбінованому застосуванні Глюкозаміну гідрохлорид, що входить до складу УЛЬТРАФЛЕКСу®ПЕА, посилює всмоктування із ШКТ тетрациклінів та зменшує біодоступність пеніцилінів та хлорамфеніколу.

 

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Детальну інформацію про застосування Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)