Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 380 мг, блістер, № 20

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:


Капсули по 380 мг, блістер, № 20

 • агматін – 250 mg (мг)
 • теанін - 75 mg (мг)

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (або картопляний), аеросил

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8-37811782-002:2011

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

НЕЙРОДРІМ ® (NEURODREAM)

 

Фармакологічні властивості

НЕЙРОДРІМ® може бути рекомендований для корекції раціону харчування як додаткове джерело ендогенного аміну Агматіну та амінокислоти Теаніну.

Дія активних компонентів НЕЙРОДРІМа® клінічно підтверджена.

Агматін виробляється в організмі людини, поєднує в собі функції нейромедіатора та нейромодулятора і має плейотропну (різноспрямовану) біологічну дію, у тому числі модулюючий вплив на процеси навчання та запам'ятовування. Агматін різноспрямовано впливає на ферменти, що беруть участь в утворенні оксиду азоту – хімічної сполуки, що відіграє важливу роль у діяльності головного мозку і серцево-судинної системи. Агматін підвищує активність ферменту eNOS, що бере участь у синтезі ендотеліального оксиду азоту, що сприяє розширенню капілярів, покращуючи кровопостачання головного мозку та зменшуючи ішемічні прояви. Одночасно Агматін інгібує синтез ферментів iNOS і nNOS, пригнічуючи утворення надлишкових кількостей оксиду азоту, що чинить шкідливу дію на нейрони (нервові клітини). Активуючи імідазолінові та α2-адренергічні рецептори, Агматін знижує активність симпатичної нервової системи, що також сприяє розширенню периферичних капілярів, покращуючи кровопостачання в ішемізованих областях. Агматін надає нейропротекторну дію - за рахунок інгібування NMDA-рецепторів та зменшення пошкоджуючої дії надлишку глутамату. Агматін має антиоксидантний ефект - за рахунок зниження в мікроглії рівня вільних радикалів та активації потужного антиоксиданту глутатіону. Агматін регулює активність протеолітичних ферментів металопротеїназ та аквапоринів (системи «водних каналів» клітини), надаючи, таким чином, захисну дію на гематоенцефалічний бар'єр (ГЕБ) та зменшуючи розвиток як вазогенного, так і цитотоксичного набряку мозку. Агматін викликає зниження рівня запальних цитокінів (фактор некрозу пухлини (TNF-α) та інтерлейкінів (IL-6), зменшуючи процеси запальної нейродегенерації, які відіграють ключову роль у розвитку неврологічних захворювань (включаючи інсульти, гостре травматичне ушкодження та хронічні нейродегенеративні захворювання).

У ряді досліджень було доведено антиапоптичний ефект Агматіну, що дозволяє рекомендувати його для придушення неконтрольованого апоптозу (процес програмованої загибелі клітин), що розвивається при інсульті, ЧМТ, нейродегенеративних захворюваннях, злоякісних новоутвореннях. Амінокислота Теанін здатна долати гематоенцефалічний бар'єр і надавати прямий вплив на головний мозок, змінюючи рівень метаболітів гіпокампа, помірно підвищуючи концентрацію дофаміну та серотоніну, що сприяє полегшенню процесів навчання, підвищує концентрацію уваги та покращує когнітивні (пізнавальні) здатності. Теанін сприяє збільшенню активності альфа-хвиль (альфа-хвилі реєструються у людей, які перебувають у спокійному врівноваженому стані, сприяють зниженню тривожності та релаксації). Теанін збільшує в нервовій системі рівень нейротрофічного фактора мозку BDNF (brain-derived neurotrophic factor) і підвищує рівень антиоксиданту глутатіону. Теанін пригнічує надмірне позаклітинне вивільнення глутамату в ЦНС, таким чином, чинить нейропротективну дію.

Показання до використання

Амінокислоти Агматін і Теанін, що входять до складу НЕЙРОДРІМа®, можуть застосовуватися для:

 • зниження тривожності, поліпшення якості сну та полегшення процесу пробудження;
 • посилення уваги та працездатності в період підвищених розумових навантажень;
 • посилення знеболювання та зниження дози опіоїдів у паліативних хворих;
 • зменшення абстинентних проявів (синдрому відміни) при припиненні прийому опіоїдних препаратів;
 • зменшення тривожності та стабілізації стану після тривалого прийому алкоголю (запою);
 • профілактики когнітивних порушень (зниження розумових здібностей) при вживанні марихуани та її похідних;
 • підвищення концентрації уваги та розумової працездатності при спільному вживанні з кавою;
 • зменшення симптомів психічної та фізичної залежності, стабілізації артеріального тиску та зниження негативного впливу кофеїну на організм активних споживачів кави (у перерахунку на еспресо - понад 4 чашки на день).

Амінокислоти Агматін і Теанін, що входять до складу НЕЙРОДРІМа®, також можуть застосовуватися для активної профілактики та в комплексному лікуванні:

 • посттравматичного стресового розладу, генералізованого тривожного розладу;
 • підвищення артеріального тиску у дорослих з високою стресовою реакцією;
 • нейродегенеративних захворювань ЦНС (хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз);
 • постковідного синдрому (для уповільнення процесу рубцювання легень (фіброзу), зниження активності симпатичної системи та психологічної реабілітації пацієнта);
 • для зменшення нейротоксичної дії хіміотерапевтичних препаратів;
 • вегето-судинної дистонії (нейроциркуляторної дистонії);
 • для зниження глутаматної ексайотоксичності, реакцій місцевого запалення та наступного набряку при гострій травмі ЦНС (струс мозку) та в постінсультній реабілітації (ішемічний інсульт);
 • для поліпшення якості сну та загального стану у хворих на шизофренію.

Дієтична добавка комплексна до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування нервової системи та її адаптації до стресу, поліпшенню концентрації уваги та інтенсифікації розумових процесів; попереджує розвиток запальних та інших патологічних процесів, в тому числі, в клітинах нервової системи.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1-2 капсули 2-3 рази на день за 5-10 хвилин до прийому їжі, запити водою. Курс прийому – 30 днів. За призначенням лікаря дози та/або термін вживання можуть бути змінені. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти.

Побічна дія

Алергічні реакції на окремі компоненти НЕЙРОДРІМа®.

Особливості застосування

Недостатньо інформації про вплив НЕЙРОДРІМа® на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами.

Передозування

При застосуванні НЕЙРОДРІМа® в невиправдано високих дозах можливі гіпотонія, сонливість. Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Детальну інформацію про застосування Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)