Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 310 мг, блістер, № 40

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:


Капсули по 310 мг, блістер, № 40

  • ПЕА (пальмітоілетаноламід) - 250 mg (мг)
  • екстракт смоли босвелії - 50 mg (мг)

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (або картопляний), аеросил

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8-37811782-002:2011

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

ПЕАТІН ® (PEATIN)


ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:

ПЕАТІН® може бути рекомендований для корекції раціону харчування як додаткове джерело тритерпенових босвелієвих кислот та ендогенного ліпідного медіатора Пальмітоілетаноламіду (ПЕА).

Дія активних компонентів ПЕАТІНа® клінічно підтверджена.

Екстракт смоли Босвелії видобувається з Босвелії пильчастої, яка також називається ладанним деревом і стандартизується за вмістом тритерпенових босвелієвих кислот (БК). БК пригнічують фермент 5-ліпоксигеназу, пригнічуючи синтез лейкотрієнів і, відповідно, перешкоджає розвитку запального процесу. Останні дослідження довели здатність БК пригнічувати синтез простагландинів, інгібуючи мікросомальну E-простагландин-синтазу-1. Екстракт Босвелії також продемонстрував здатність інгібувати прозапальні цитокіни: він пригнічує інтерлейкін-1β (IL-1β), фактор некрозу пухлини-α (TNF-α), інтерферон-γ (IFN-γ) та збільшує вироблення протизапального цитокіну IL-1.

Пальмітоетаноламід (ПЕА) є ендогенною сполукою, яка виробляється в організмі людини у відповідь на фактичне або потенційне пошкодження і є компонентом складної гомеостатичної системи, що контролює поріг запалення та болю. Як ендогенна сполука ПЕА практично не має побічних ефектів, володіючи подвійним терапевтичним ефектом (протизапальним та знеболюючим). Вважається, що основною мішенню ПEA є альфа-рецептор - регулятор генних мереж, які управляють процесами болю та запалення шляхом зниження експресії прозапальних ферментів та збільшення синтезу нейростероїдів. Виражений протизапальний та знеболюючий ефект ПЕА підтверджений безліччю клінічних досліджень.

Показання до використання

Екстракт смоли Босвелії пильчастої та Пальмітоілетаноламід, що входять до складу ПЕАТІНа®, застосовуються у комплексній терапії:

  • гострого, підгострого та хронічного болю (невралгія, неврит, міалгія, люмбаго, мігрень, фіброміалгія, хронічний біль у скронево-щелепному суглобі);
  • посттравматичного стресового розладу, депресії, генералізованого тривожного розладу;
  • для зменшення нейротоксичної дії хіміотерапевтичних препаратів та зниження резистентності клітин пухлини до хіміотерапії;
  • запальних захворювань кишківника (хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, синдром запального подразнення кишківника, поліпоз кишківника);
  • нейродегенеративних захворювань ЦНС (хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз);
  • дерматологічних захворювань, у патогенезі яких основну роль відіграють порушення метаболізму, дисфункція вегетативної нервової системи або вірусне ураження нервових волокон (псоріаз, екзема, атопічний дерматит, алергодерматози, оперізуючий лишай тощо);
  • хронічних запальних захворювань дихальних шляхів (алергічний риніт, бронхіальна астма тощо);
  • для зниження глутаматної ексайотоксичності, реакцій місцевого запалення та наступного набряку при гострій травмі ЦНС (струс мозку) та у постінсультній реабілітації (ішемічний інсульт).

Дієтична добавка комплексна до раціону харчування - джерело біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування нервових клітин та попереджує розвиток запальних та інших патологічних процесів, в тому числі, в клітинах нервової системи.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 2 капсули 2-3 рази на день під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому – 30-40 днів. Перерва 2 тижні. При необхідності курс можна повторити. За призначенням лікаря дози та/або термін вживання можуть бути змінені. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти.

Побічна дія

Алергічні реакції на окремі компоненти ПЕАТІНа®. В окремих випадках, у перші дні застосування, можливі диспептичні явища, коливання артеріального тиску, відчуття жару. При зниженні дози ці явища, зазвичай, швидко проходять.

Особливості застосування

Недостатньо інформації про вплив ПЕАТІНа® на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами.

Передозування

При застосуванні ПЕАТІНа® у невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювання, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Відсутні дослідження, що підтверджують взаємодію ПЕАТІНа® та компонентів, що входять до його складу, з лікарськими препаратами.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Детальну інформацію про застосування Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України).