Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

 

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 400 мг, блістер, № 30

  1. екстракт коріння шоломниці 200 мг
  2. екстракт надземної частини пасифлори інкарната 100 мг
  3. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) 100 мг

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8–37811782–001:2011

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

БАЙКАЛІС® (BAIKALIS)

 

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
БАЙКАЛІС® є додатковим джерелом алкалоїдів (гармін, гармалін, гармолол), флавоноїдів (кризин, байкалін, байкалеїн, вогонін) та інших біологічно активних речовин, які містяться в екстрактах лікарських рослин пасифлори інкарната і шоломниці.

Дія всіх активних компонентів БАЙКАЛІСУ® клінічно підтверджена.

Основними активними компонентами, що визначають біологічні ефекти пасифлори інкарната, є алкалоїди (гармін, гармалін, гармолол), які інгібують фермент моноаміноксидазу, обумовлюючи підвищення вмісту серотоніну, норадреналіну і дофаміну в синаптичній щілині та поліпшення транспорту медіаторів між закінченнями нейронів (нервових клітин). Завдяки цьому, екстракт пасифлори інкарната має виражені антидепресивні властивості. Найбільш біологічно активним флавоноїдом пасифлори інкарната вважається кризин, який є частковим агоністом бензодіазепінових рецепторів і проявляє седативний (заспокійливий), анксіолітичний (протитривожний) та м'який снодійний ефекти.

Екстракт шоломниці має виражені адаптогенні властивості, тобто підвищує опірність організму до впливу несприятливих зовнішніх факторів. Крім того, активні речовини екстракту шоломниці - байкалін і вогонін - надають антидепресивну та анксіолітичну дію, а також мають гіпотензивні та протисудомні властивості. За седативним ефектом шоломниця перевершує пустирник і валеріану, але, при цьому, не має снодійного ефекту. 

ПОКАЗАННЯ:
Екстракти шоломниці та пасифлори інкарната, що входять до складу БАЙКАЛІСУ®, застосовуються для активної профілактики та у комплексному лікуванні:

-  наслідків тривалих стресових ситуацій, підвищених психоемоційних навантажень;

-  нейроциркуляторної дистонії, депресивних станів, панічних атак;

-  астенії, синдрому хронічної втоми;

-  почуття тривоги у жінок в періоді менопаузи;

- дерматологічних захворювань з нейрогенною етіологією (атопічний дерматит, нейродерміти, екзема,     псоріаз, кропивниця, дифузійна та гніздова алопеція, акне, розацеа, себорейний дерматит, вітіліго тощо);

-  синдрому подразненого кишківника (СПК).

Екстракти шоломниці та пасифлори інкарната також можуть застосовуватися для підвищення адаптаційних можливостей організму та корекції «циркадних» (добових) ритмів. 

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ:
дорослим та дітям після 12 років по 1 капсулі тричі на день або 1-2 капсули один раз на день (за 2-3 години до сну) - за годину до або через годину після прийому їжі, або відповідно до рекомендацій лікаря. Запити водою. Курс прийому - 2-3 тижні.

Перед застосуванням потребує консультації  з лікарем. 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ:
Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації. 

ПОБІЧНІ ДІЇ:
Алергічні реакції на окремі компоненти БАЙКАЛІСУ®.

В окремих випадках, у перші дні застосування, можлива підвищена сонливість. При зниженні дози БАЙКАЛІСУ® це явище, як правило, швидко проходить. 

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
Недостатньо інформації про вплив БАЙКАЛІСУ® на здатність керувати автотранспортними засобами та механізмами. Не слід перевищувати рекомендовані дози. 

ПЕРЕДОЗУВАННЯ
При застосуванні БАЙКАЛІСУ® в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея), млявість, сонливість. Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів. 

ВЗАЄМОДІЯ:
Рекомендується з обережністю застосовувати БАЙКАЛІС® з антикоагулянтами - через можливе збільшення часу згортання крові під впливом екстракту пасифлори інкарната. Під час застосування БАЙКАЛІСУ® слід уникати вживання алкоголю. 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ДО СПОЖИВАННЯ:
Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%, 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці. 

Добавка дієтична з рослинної сировини до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72321 від 28.11.2014 р.

Детальну інформацію про застосування БАЙКАЛІСУ® Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)