Пошук по сайту

Телефон "гарячої" лінії: 0-800-504-381 /ПН-ПТ 10:00-16:00/

Капсули по 400 мг, блістер, № 20

 

СКЛАД ТА ФОРМА ВИПУСКУ:

 

Капсули по 400 мг, блістер, № 20

  1. екстракт коріння елеутерококу колючого 200 мг
  2. екстракт коріння родіоли рожевої 100 мг
  3. допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) 100 мг

 

  
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.
ТУ У 15.8-35768699-001:2008

 

Перед застосуванням порадитися з лікарем

СУПРОДІМАКС® Форте (SUPRODIMAX FORTE)

 

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ:
Дія СУПРОДІМАКСУ® Форте обумовлена властивостями  біологічно активних речовин, які містяться в екстрактах лікарських рослин  родіоли рожевої  (коріння)  та елеутерококу   колючого (коріння).

Дія всіх активних компонентів СУПРОДІМАКСУ® Форте клінічно підтверджена.

До складу СУПРОДІМАКСУ® Форте входить екстракт коріння родіоли рожевої, відомої також під назвою "золоте коріння", та екстракт коріння елеутерококу  колючого, які мають м'яку загальнозміцнюючу, тонізуючу та адаптогенну дію, збільшують фізичну витривалість і розумову працездатність, підвищують довготривалу концентрацію уваги, покращують гостроту слуху і підсилюють здатність відокремлювати сигнал від шуму. Екстракти коріння родіоли рожевої та коріння елеутерококу  колючого полегшують адаптацію організму до несприятливих чинників зовнішнього середовища (у тому числі бактеріальних і вірусних інфекцій) і скорочують період реконвалесценції (одужання) після важких захворювань та хірургічних втручань. Позитивно впливають на сексуальні функції.

Коріння родіоли рожевої ефективно застосовується при функціональних розладах нервової системи – різноманітних формах неврозів, вегето-судинної дистонії, гіпотонії.

Доведена висока ефективність застосування препаратів коріння елеутерококу  колючого з метою профілактики інфекційних та вірусних захворювань, у тому числі в дитячих колективах. 

ПОКАЗАННЯ:
Екстракти коріння родіоли рожевої та коріння елеутерококу  колючого, що входять до складу СУПРОДІМАКСУ® Форте, застосовуються: 

-  для підвищення фізичної витривалості та розумової працездатності;

- для скорочення періоду реконвалесценціі (одужання) після важких захворювань і хірургічних втручань;

-  для профілактики ГРВІ та грипу ;

-  для поліпшення гостроти слуху і посилення здатності відокремлювати сигнал від шуму;

-  при різноманітних формах неврозів, вегето-судинній дистонії, гіпотонії, тощо;

-  для покращення сексуальних функцій (статевий потяг, потенція, тощо). 

Рекомендовано вживати:  дорослим та дітям після 12 років по 1 капсулі двічі на день (вранці та в обід) за годину перед або через годину після прийому їжі, або згідно з рекомендаціями лікаря. Запити водою. Курс прийому - 2-3 тижні.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. 

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації, гіпертонічна хвороба.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ:
Алергічні реакції на окремі компоненти СУПРОДІМАКСУ® Форте.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
Не впливає на здатність керувати автотранспортними засобами і механізмами. Щоб уникнути розладу сну, СУПРОДІМАКС® Форте не слід приймати пізніше, ніж за 6-8 годин до сну. 

ПЕРЕДОЗУВАННЯ:
При вживанні СУПРОДІМАКСУ® Форте в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея) і підвищення збудливості нервової системи. Призначають симптоматичне лікування, промивання шлунку, прийом ентеросорбентів. 

Умови зберігання та термін придатності до споживання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 18 ºC до 25 ºС та відносній вологості повітря не більше 75 %, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці. 

Добавка дієтична із рослинної сировини до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  № 05.03.02-04/72322 від 28.11.2014 р.

Детальну інформацію про застосування СУПРОДІМАКСУ® Форте Ви можете отримати за телефоном «гарячої» лінії: 0-800-504-381, пн-пт, з 10-00 до 16-00 (безкоштовні дзвінки з усіх стаціонарних телефонів на території України)